MARKA DANIŞMANLIĞI

Anasayfa > Hİzmetlerİmİz > MARKA DANIŞMANLIĞI

Olivia Birlik Akademi Danışmanlık olarak, marka ve pazarlama iletişimi yönetiminde, alanlarında uzman kadromuzun deneyimleri ve vizyoner bakış açıları ile markanıza özel, yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Sektör analizleri doğrultusunda, verilere dayalı, ölçülebilir ve değerlendirilebilir bir marka yolculuğu için projeler üretiyoruz.

Elbette, her marka özeldir… Bizim için de, her marka tek ve eşsizdir. Bu bakış açımızla; markaların kendi karakterlerine uygun, onları benzersiz ve değerli kılan unsurları barındıran, “öz kimlik”lerini dikkate alarak hareket etmenin önemine inanıyoruz.

Bir markanın, müşterilerine “değer” sunması gerektiği bilinci ile çıktığımız marka yönetimi yolculuklarında; fonksiyonel, duygusal ve bireysel faydalar sunmanın farklılaşmanın ve dolayısıyla marka kimliği oluşumunun en önemli yapı taşları olduğunu biliyoruz.

Markanızın neye ihtiyacı olduğu kadar, hedef kitlenizin de istek ve ihtiyaçlarının doğru tespiti ile yol almanın gerekliliğine inanıyoruz. Böylece, arzulanan “marka imajı”nın da hayat bulmasına rehberlik ediyoruz...