SPONSORLUK YÖNETİMİ

Anasayfa > Hİzmetlerİmİz > SPONSORLUK YÖNETİMİ

Günümüzde, sponsorluk uygulamaları hedef kitle ve sosyal paydaşlara verilmek istenen mesajların aktarılmasında, hedeflenen algıya ulaşma çabalarında ya da mevcut algının güçlendirilmesinde, iletişim stratejilerinin en etkili yollarından biri konumunda.

Sponsorluk, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de marka kimliğinin en önemli pekiştirici unsurları arasında yer alıyor. Kültür, sanat, spor ve çevre sponsorlukları, reklam ile oluşturulmaya çalışılan algıyı çok daha güçlü ve kalıcı bir biçimde sunuyor. Markaların “sosyal kimlik”lerinin en önemli göstergeleri oluyor.

Olivia Birlik Akademi Danışmanlık olarak; marka ve iletişim danışmanlığını gerçekleştirdiğimiz müşterilerimizin iş ve iletişim odaklı hedefleri doğrultusunda, yaratıcı projelerde sponsor olmalarında onlara yol haritaları hazırlıyoruz. Sponsorluk yönetiminin her aşamasında kendilerine danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Kurum ve markalara özel olarak; sponsorluk fikirleri oluşturuyor, projelerin hayata geçirilebilmesi için efektif sponsorluk dosyaları hazırlıyoruz. Aynı zamanda, sponsor arayan kurumların iş birliktelikleri için de aracılık görevini yerine getiriyoruz.